Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką duoda ir ką atima iš mūsų darbo imigrantai?

08.19 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Per pirmąjį šių metų pusmetį į Lietuvą imigravo beveik 20 000 trečiųjų šalių piliečių, gavusių čia leidimą gyventi. Pernai per visus metus tokių buvo per 22 tūkstančius, skelbia atsakingi už migraciją.

Jau ketvirtas mėnuo gyventojų skaičius Lietuvoje auga imigracijos ir grįžtančiųjų sąskaita, tokių, anot statistikos departamento, liepos mėnesį buvo net 5211.

Ar gerai, kad imigrantų skaičius stipriai auga? Kokias tai turi socialines ir ekonomines pasekmes? Ar turėtume jiems atsiverti dar labiau?

Laidos pašnekovai: Migracijos departamento direktorė Evelina GudzinskaitėLinavos generalinis direktorius Mečislovas Atroškevičiusmigracijos ekspertas Dainius Paukštėmaistininkų profsąjungos vadovė Gražina Gruzdienėžurnalo IQ vyr. redaktorius Ovidijus LukošiusSADM viceministrė Eglė Radišauskienė.

xx291

Komentarai


Naujausi epizodai