Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką daryti, kad vaikų negimdytų girtos mamos?

04.19 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Neseniai visuomenę sukrėtė žinia, kai Klaipėdoje vos gimusiam naujagimiui buvo nustatytas 4 promiles siekiantis girtumas. Medikai teigia, kad per stebuklą išgyvenusi mažylė, vargu, ar augs be pasekmių.

Į Klaipėdos universitetinę ligoninę šią savaitę atvežta dar viena girta gimdyvė, kuriai nustatytas per 3 promiles siekiantis girtumas. Prokurorai ėmėsi tyrimo, politikai diskusijos apie negimusių vaikų apsaugą.

Tad, kaip apsaugoti dar negimusius vaikus?

Laidoje diskutuoja Krizinio nėštumo centro vadovė Zita Tomilinienė, Socialinės apsaugos ir darbo viceministrė Vilma Augienė, psichologas, tinklaraščio psichika.eu vadovas Edvardas Šidlauskas, Vilniaus gimdymo namų vadovė Kornelija Mačiulienė, VU Medicinos fakulteto dekanas prof. Algirdas Utkus ir Vilniaus arkivykupijos „Caritas“ Motinos ir vaiko namų psichologė Milda Lukauskienė.

xx208

Komentarai


Naujausi epizodai