Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką daryti, kad neištiktų energijos kainų šokas?

09.30 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Energetikos kainoms mušant rekordus Energetikos ministras Dainius Kreivys pareiškė, kad vartotojams energetinių išteklių kainų augimas bus sustabdytas ties maždaug 20 proc. riba – likusi kainos augimo dalis bus išdėliota per 5 metus. Ministras įvardijo tris kryptis, kuriomis planuojama dirbti ir keisti teisės aktus – kainų šoko suvaldymas, siekis išgyvendinti įsisenėjusius energijos švaistymus ir neūkiškumus bei namų ūkių energetinio savarankiškumo didinimas.

Diskutuoja Seimo narys Gintautas Paluckas, šilumos tiekėjų asociacijos prezidentas Valdas Lukoševičius, asociacijos Litbioma valdybos narys Remigijus Lapinskas, besinaudojantis geoterminiu šildymu Arnas Bebrauskas, energetikos ministras Dainius Kreivys.

Antroje laidos dalyje – ištrauka iš Žinių radijo tinklalaidės, skirtos vaikų mitybai. Pokalbis su gydytoju, vaikų gastroenterologu prof. Vaidotu Urbonu.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai