Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Įspėti ar ne vairuotojus apie greičio matavimo prietaisus keliuose?

10.08 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimas svarsto Administracinių nusižengimų kodekso pataisas, kuriomis siūloma įtvirtinti, kad vairuotojai kelio ženklais būtų informuojami apie visus kelio ruožuose naudojamus stacionarius ir mobiliuosius teisės pažeidimų automatinius fiksavimo prietaisus. Iniciatyvos autorius D.Gaižauskas laikosi pozicijos, kad matuoklių pagrindinė funkcija turėtų būti prevenciškai drausminti vairuotojus, o ne siekti nubausti, todėl, kaip ir apie stacionarius matuoklius, informaciniai ženklai perspėtų apie „trikojus“.

Automobilių ekspertas Vitoldas Milius sako, kad turėtų egzistuoti nežinomybės faktorius, kelių policijai taip pat tokie Seimo narių pasiūlymai kelia abejonių.

Laidoje dalyvauja Seimo NSGK pirmininkas Dainius Gaižauskas, autožurnalistas Vitoldas Milius, advokatas Petras Ragauskas, Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininkas Vytautas Grašys, VGTU dėstytojas Vigilijus Sadauskas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai