Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ginčas dėl MMA. Kiek verslas pajėgus ją didinti?

06.14 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Trišalei tarybai pradėjus derybas dėl minimalios mėnesio algos didinimo, kai kurie darbdaviai pareiškė nenorintys didinti MMA, tačiau profsąjungos siūlo ją didinti iki 450 eurų.

Verslas, ypač regionuose, nėra pajėgus didinti MMA iki 450 eur, sako Lietuvos darbdavių konfederacijos vadovas Danas Arlauskas. Pasak D. Arlausko, padidinus MMA iki 420 eurų, maždaug 15-oje savivaldybių skirtumas tarp minimalaus ir vidutinio užmokesčio siektų maždaug 65 proc.

Laidoje dalyvauja Klaipėdos regiono profsąjungų vadovas Raimondas Tamošauskas, Lietuvos darbdavių konfederacijos generalinis direktorius Danas Arlauskas, Socialinės apsaugos ir darbo ministro patarėja Eglė Samoškaitė, Jurbarko rajono verslininkų asociacijos vadovas Gintaris Stoškus ir „Luminor“ banko vyr. ekonomistas Žygimantas Mauricas.

 

Komentarai


Naujausi epizodai