Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Galimybių paso atšaukimas – savalaikis?

2022-02-01, Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Vyriausybės nepriklausomų ekspertų taryba pritaria galimybių paso stabdymui. Premjerė Ingrida Šimonytė prieš kelias dienas paskelbė, jog sprendimą dėl galimybių paso sustabdymo Vyriausybė turėtų priimti rytoj. Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė siūlo pandeminio dokumento atsisakyti iš karto, o ne etapais. Anot prezidento Gitano Nausėdos, itin daug ažiotažo ir diskusijų keliantis galimybių pasas prarado prasmę.

Diskutuoja Seimo Sveikatos reikalų komiteto narė Jurgita Sejonienė, Pasaulio sveikatos organziacijos specialusis pasiuntinys Europos regionui Vytenis Andriukaitis, VU gyvybės mokslų centro profesorė Aurelija Žvirblienė

Antroji laidos tema: kaip keičiasi Lietuvos korupcijos žemėlapis? Pokalbis su Specialiųjų tyrimų tarnybos direktoriumi Žydrūnu Bartkumi.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai