Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

COVID-19 grėsmė auga. Kaip atsakysime?

10.14 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

NVSC Vilniaus departamento vadovė Rolanda Lingienė sako, kad didėja skaičius neatsekamų atvejų ir vyresnių žmonių užsikrėtimų, kuriems jau reikia rimtesnio gydymo. Lovų užimtumas stacionare siekia 35-37 proc.

Kita tema: Estijos žaliųjų partija siekia uždrausti plynuosius kirtimus miškuose. Mūsų politikai tai siekė padaryti tik vertingiausiuose miškuose. Ar nereikėtų griežčiau riboti plynuosius miškų kirtimus?

Laidoje dalyvauja Santaros klinikų gydytojų profsąjungos pirmininkas Valdas Pečeliūnas, NVSC Vilniaus departamento vadovė Rolanda Lingienė, Raseinių rajono meras Audrius Bautronis, Lietuvių bendruomenės Izraelyje pirmininkė Ieva Vėbraitė Adereth, aplinkosaugininkas Andrejus Gaidamavičius, Aplinkos ministerijos miškų politikos grupės vadovas Nerijus Kupstaitis, Baltijos aplinkos forumo vadovas Žymantas Morkvėnas.

Komentarai


Naujausi epizodai