Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

COVID-19. Ar jau laikas vėl dėtis kaukes ir skiepytis?

08.01 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Jau kuris laikas COVID-19 užsikrėtimų skaičius viršija tūkstantį atvejų per dieną. „Lietuva yra augančio sergamumo koronavirusu stadijoje, bet, tikėtina, kad ja viskas ir pasibaigs, todėl papildomų ribojimų įvesti nereikės“, – sako sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys. Pasak ministro, kadangi situacija ligoninėse šiuo metu yra stabili – vidutiniškai užimta apie šimtas COVID-19 skirtų lovų – papildomų apsaugos priemonių be uždarose erdvėse rekomenduojamų kaukių nereikia.

Pašnekovai: Aurelija Žvirblienė, Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro profesorė, Juozas Augutis, Vytauto Didžiojo universiteto rektorius, Vytenis Andriukaitis, Pasaulio sveikatos organizacijos specialusis pasiuntinys Europos regionui. 

Antroji laidos dalis: kodėl JAV Kongreso pirmininkė N. Pelosi nesustos Taivane? Komentuoja Eglė Murauskaitė, Merilendo universiteto vyriausioji mokslininkė.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai