Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Baltijos šalių vienybė eižėja. Ar įmanoma užblokuoti elektros patekimą iš Astravo?

08.22 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Prezidentas G. Nausėda sako, kad tikėtis ekonominėmis priemonėmis sustabdyti atominės elektrinės projektą yra naivu, o „traukinys yra toli nuvažiavęs“, bet pabrėžia, kad negalima skatinti, jo žodžiais, netvaraus ir nesaugaus projekto.

Lietuva ne vienerius metus deda daug pastangų, kad iš Astrave statomos atominės elektrinės elektra nepatektų į mūsų šalį. Prieš savaitę Latvijos atstovai pareiškė, kad jų šalis gali pirkti Astrave pagamintą elektros energiją, nors premjeras patikslino, kad sprendimas dar nepriimtas.

Estijos atstovai teigia, kad nepirks tiesiogiai elektros pagamintos Astrave, bet neatmeta galimybės kad į šalį gali patekti ten pagaminta elektros energija.

Laidoje dalyvauja prezidento patarėjas Jaroslavas Neverovičius, Seimo narys Dainius Kreivys, energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas, energetikos ekspertas Romas Švedas, žurnalistas Arūnas Vaikutis.

xx294

Komentarai


Naujausi epizodai