Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar vyrai iš tikrųjų bėga nuo pareigų namuose?

11.20 Trečiadienis 13:05
Marijus Gailius

Sukūrę šeimą absoliuti dauguma vyrų darbą namuose palieka moterims. Dauguma dėl savo patiriamų asmeninių sunkumų neverkia, nes laiko tai nepriimtinu elgesiu. Į tokius statistinius duomenis praėjusį penktadienį atkreipė dėmesį jauni politikai.
Ar tokį netolygų vaidmenų pasiskirstymą šeimoje reikia keisti? Ir kaip tai padaryti? Ar laukti, kol pasikeis visuomenės mentalitetas ir vyrai nebepermes buitinės atsakomybės moterims, kartu nebebijodami verkti? Ar įmanoma netolygią padėtį keisti teisiniu instrumentu – nuo pavasario Seime brandinamu naujos redakcijos Lygių galimybių įstatymu?

Diskutuoja Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos ekspertas, knygos „Kam reikalingi verkiantys vyrai" Donatas Paulauskas, Vilniaus savivaldybės tarybos, Laisvės partijos narys Tomas Vytautas Raskevičius, vyrų saviugdos grupės vadovas Ignas Genys, Laisvos visuomenės instituto teisininkas Ramūnas Aušrotas, parlamentarės konservatorė Vilija Aleknaitė-Abramikienė ir socialdemokratė Dovilė Šakalienė.

New Bitmap7

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai