Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar vyksta Lietuvos krepšinio renesansas?

09.04 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Lietuva vakar pasaulio krepšinio čempionate iškovojo istorinę pergalę prieš JAV krepšininkus. Nugalėję iš NBA žvaigždžių sudarytą JAV rinktinę, lietuviai ketvirtfinalyje susitiks su Serbijos rinktine. Tai pirmoji lietuvių pergalė prieš JAV nuo 2004-ųjų olimpinių žaidynių bei trečioji istorijoje. Kas tai lėmė bei kokios tolimesnės mūsų rinktinės pasirodymų prognozės?

Diskutuoja: TV3 sporto komentatorius Rytis Vyšniauskas, „BasketNews.lt“ vyr. redaktorius Jonas Miklovas, buvęs krepšininkas, Seimo narys Sergejus Jovaiša, krepšinio treneris Rūtenis Paulauskas.

Antroji laidos dalis. Vidutinės darbo pajamos Lietuvoje per metus išaugo 12,3 proc. ir antrąjį šių metų ketvirtį siekė 1980 eurų (iki mokesčių), o sparčiausiai jos augo statybose, skelbia „Sodra". Pajamos per metus paaugo septyniems iš 10 dirbančiųjų, likusiųjų nesikeitė arba mažėjo. Ar jaučiate savo pajamų augimą? Laidoje – Vilniaus universiteto ekonomistas Algirdas Bartkus ir „Sodros" Statistikos, analizės ir prognozės skyriaus patarėja Kristina Zitikytė.

Nuotrauka: Erikas Ovčarenko/BNS

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai