Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar VTEK sprendimas išsklaidė abejones dėl premjero gatvės finansavimo?

06.05 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Duomenų konstatuoti, jog premjeras Saulius Skvernelis, Vyriausybei priimant sprendimus dėl finansavimo jo gyvenamai gatvei, galėjo supainioti interesus, nepakanka, ketvirtadienį nusprendė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).

„Aš tikrai džiaugiuosi, kad šitoje istorijoje padarytas galutinis teisinis vertinimas, nuo pat pirmos dienos tuo neabejojau“, – ketvirtadienį sakė premjeras. Jis taip pat pridūrė sprendimu neabejojęs, nes tuo, kuo buvo kaltinamas, šmeižiamas, niekada nepadarė jokių veiksmų.

Prezidentas Gitanas Nausėda, komentuodamas VTEK sprendimą, sako, kad reikia gerbti šį valstybės deleguotos institucijos sprendimą, kartu jis pabrėžia, jog žmonių, laukiančių jų gatvių asfaltavimo metų metus, neįtikins, kad „viskas čia yra gerai“.

Laidoje diskutuoja Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen, BNS Lietuvos naujienų redaktorė Jūratė Damulytė, žurnalistas, buvęs premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas.

Komentarai


Naujausi epizodai