Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar vilniečiai gali likti be šildymo?

01.12 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Naujieji metai dalį gyventojų šokiravo išaugusiomis šildymo sąskaitomis, sostinėje kai kuriems jos išaugo dvigubai, išaugo dvigubai ir prašančių kompensacijų kiekis. Gyventojai įspėti ruoštis dar didesnėms sąskaitoms. Negana to, Vilniaus šilumos tiekėjai muša pavojaus varpais, kad neturi iš ko sumokėti už dujas. Valdžia priėmė sprendimą ištęsti mokėjimus gyventojams, o visai nepasirūpino, kaip šilumos tiekėjams atsiskaityti su energijos tiekėjais.

Diskutuoja Vilniaus šilumos tinklų vadovas Gerimantas Bakanas, Valstybinės energetikos reguliavimo tarnybos Tarybos narys Matas Taparauskas, Vilniaus savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Adomas Bužinskas, Vilniaus tarybos narys Artūras Zuokas.

Antroje laidos dalyje – apie Sausio 13-osios naktį Parlamente prisiminimais dalinsis Aukščiausiosios Tarybos gynybos štabo viršininkas dimisijos plk. Jonas Gečas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai