Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar vertėjo valdžiai imtis mokesčių pakeitimų?

11.13 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sako, kad Seimo antradienį pradėti svarstyti projektai dėl automobilių taršos ir nekilnojamojo turto apmokestinimo yra žingsnis teigiama linkme, tačiau anksčiau atmesti Vyriausybės pasiūlymai buvo kokybiškesni. Valdžia sako, kad mokesčių pakeitimų reikia spręsti skurdo, viešųjų finansų stokos ir socialinės atskirties problemas.

Opozicijos atstovai sako, kad dėl NPD didinimo atsiradusią skylę biudžete Seimo valdantieji bando užkaišyti naujais mokesčių „pleistriukais“.

Ar mokesčių pakeitimai ir įvedimai padės priartėti mums prie gerovės valstybės?

Laidoje dalyvauja ekonomistas Raimondas Kuodis, Seimo narys Tomas Tomilinas, Lietuvos darbdavių konfederacijos generalinis direktorius Danas Arlauskas, finansų ekonomistas Tautvydas Marčiulaitis, Seimo narė Ingrida Šimonytė, Lietuvos verslo konfederacijos mokesčių komisijos pirmininkas Marius Dubnikovas.

xx349

Komentarai


Naujausi epizodai