Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar valstybės tarnybos reforma iš vadovų padarys „valdovus"?

09.20 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Daugiausiai politinių aistrų kelia valstybės tarnybos reformos siekis kelti Seimo narių, merų, teisėjų, įstaigų vadovų atlyginimus. Prezidentas sako, kad šiuo metu tai yra amoralu. Valdantieji teigia, kad reformą daryti reikia, nes valstybės tarnyba tampa nebepatrauklia. Kritikai nuogąstauja, kad reforma įstaigų vadovus, padarys „valdovais".

Diskutuoja: vidaus reikalų viceministrė Sigita Ščajevienė, Valstybės tarnybos profsąjungų atstovas Mindaugas Skačkauskas, Seimo narys Gintautas Paluckas, ISM universiteto rektorius Dalius Misiūnas, buvęs „Investuok Lietuvoje“ vadovas Mantas Katinas.

Antroji laidos tema: kas vyksta energetikoje, kodėl Lietuvoje viena didžiausių kainų Europoje, kodėl mums netinka EK siūlomas viršpelnių perskirstymas? Pokalbis su energetikos viceministru Albinu Zananavičiumi.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai