Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar valdžia išgirs pensijų kaupimo kritikus?

03.13 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Kilus piliečių nepasitenkinimui dėl pensijų kaupimo, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija siūlo atsisakiusius dalyvauti antros pakopos pensijų kaupime pakartotinai į sistemą įtraukti tik vieną kartą. Sustabdžiusiems dalyvavimą, automatinis įtraukimas nebūtų kartojamas. Tuo tarpu naujai įtraukti asmenys per tris mėnesius galėtų apsispręsti, ar dalyvaus pensijų kaupime, o sukaupusieji iki 10 807 eurų, galėtų patys pasirinkti pageidaujamą išmokos rūšį.

Diskutuoja: socialinės apsaugos ir darbo viceministras Martynas Šiurkus, Seimo narys Linas Kukuraitis, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė, pensijų fondų dalyvių asociacijos valdybos narė Asta Skrytė.

Antroji laidos dalis. Per pastarąsias tris dienas Amerikoje bankrutavo du dideli bankai: „Silicon Valley" ir „Signature bank". JAV prezidentas Joe Bidenas pažadėjo patraukti atsakomybėn asmenis, atsakingus už jų „žlugimą. Ar Amerikos bankų žlugimas nesukels finansų krizės? Laidoje dalyvauja ekonomistas Aleksandras Izgorodinas ir signataras, investicinio fondo valdytojas, ekonomistas Valdemaras Katkus.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai