Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar vaiko teisės Lietuvoje yra žmogiškos?

12.10 Antradienis 13:05
Aistė Čiučiurkaitė

Klaipėdoje buvo be priežiūros paliktas 2,5 mėnesių kūdikis, kuris neišgyveno. Kaip rašo portalas delfi.lt, Klaipėdos socialiniai darbuotojai sako buvę šokiruoti tokios žinios, nes jų bei vaiko teisių tarnybų darbas kurį laiką davė vaisių.

Karts nuo karto girdime istorijas apie vaikų nepriežiūrą, gimstančius alkoholiu ir narkotinėmis medžiagomis apsvaigintus kūdikius.

Kodėl XXI amžiuje nutinka tokios sunkios nelaimės? Koks mūsų požiūris į vaikus, į jų teises, pareigas? Ar į vaiką žiūrime kaip į žmogų?

Pašnekovai: Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vyriausioji patarėja vaikų klausimais Daina Urbonaitienė, Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos atstovė Aliona Gaidarovič,  Seimo Žmogaus teisių komiteto narė Viktorija Čmilytė-Nielsen, Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centro vadovė Rita Bratėnaitė-Vitkienė, „Tėvų forumo“ tarybos pirmininkas Darius Trečiakauskas, organizacijos „Gelbėkit vaikus“ generalinė direktorė Rasa Dičpetrienė.

xx358

Komentarai


Naujausi epizodai