Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar V. Putinas ruošiasi naujam karui Ukrainoje?

04.09 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Jau kurį laiką didėja įtampa Ukrainos pasienyje ir neraminančios žinios apie Rusijos karinį aktyvumą prie Ukrainos sienos.

Jungtines Valstijas „vis labiau neramina“ Rusijos karių telkimas prie Ukrainos sienų ir kovų tarp Kijevo pajėgų ir prorusiškų separatistų suintensyvėjimas Donbase, vakar pareiškė Baltieji rūmai. Kremliaus administracijos pavaduotojas Dmitrijus Kozakas sako, kad Ukrainos eskalacija bus „pabaigos pradžia Kijevui“. Ukrainos kariuomenė ketvirtadienį pranešė apie dar vieno kario žūtį. Iš viso nuo metų pradžios žuvo 25 Ukrainos pajėgų kariai, tuo metu per visus 2020 metus jų žuvo 50.

Antroji laidos tema: kada ir kur Vilniuje stovės paminklas pirmajam Lietuvos prezidentui Antanui Smetonai?

Laidoje diskutuoja: politologas Alvydas Medalinskas, buvę užsienio reikalų ministrai Linas LinkevičiusVygaudas Ušackas ir Petras Vaitiekūnas, Vilniaus miesto vicemeras Tomas Gulbinas, XX a. istorikas Algimantas Kasparavičius, Seimo Kultūros komiteto pirmininkas Vytautas Juozapaitis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai