Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų ir komerciniais, tikslais ir kanalais galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar stumti rūkančius iš viešųjų erdvių?

01.29 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimo narys „valstietis“ Mindaugas Puidokas įregistravo pataisas, išplečiančias vietas, kur būtų draudžiama rūkyti. Siūloma drausti rūkyti dešimties metrų atstumu aplink restoranus, kavines, barus, kitas viešojo maitinimo įstaigas, klubus, interneto kavines, lošimo namus.

Taip pat siūloma uždrausti rūkyti prie patalpų, kuriose vyksta sporto varžybos ar kiti renginiai, vaikų žaidimų aikštelėse ir 100 metrų atstumu aplink jas, saugomose teritorijose. Masiniuose renginiuose būtų leidžiama rūkyti tik tam specialiai įrengtose vietose. Tarp nerūkymo vietų atsirastų viešojo transporto stotelės ir stotys bei 10 metrų atstumas aplink jas.

Laidoje dalyvauja Seimo narys Mindaugas Puidokas, Seimo Sveikatos reikalų komiteto vicepirmininkas Remigijus Žemaitaitis, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Sveikatos tyrimų instituto vadovas Mindaugas Štelemėkas, viešbučių ir restoranų asociacijos vadovė Evalda Šiškauskienė, Klaipėdos universiteto politologas Saulius Šiliauskas ir Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktoriaus pavaduotoja Gražina Belian.

fence 2163951 960 720

Komentarai