Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar skaidriai buvo nupirkti greitieji koronaviruso testai?

08.04 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba ikiteisminiame tyrime dėl greitųjų koronaviruso testų įsigijimo pareiškė įtarimus sveikatos apsaugos viceministrei Linai Jaruševičienei. Apie tyrimą pranešta birželio pradžioje, pareigūnų akiratyje – 6 mln. eurų vertės Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos vykdytas greitųjų koronaviruso testų pirkimas. Iš viso šiame ikiteisminiame tyrime įtarimai pareikšti jau šešiems asmenims.

Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį su Valstybės kontrolės, Specialiųjų tyrimų tarnybos ir Viešųjų pirkimų tarnybos atstovais aptars koronaviruso viešuosius pirkimus.

Laidoje diskutuoja žurnalistas, buvęs premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas, įtarimų sulaukęs buvęs POLA vadovas Šarūnas Narbutas, TILS iniciatyvų vadovė Ieva Dunčikaitė, LSMU profesorius Mindaugas Stankūnas, VU profesorė Aurelija Žvirblienė.

Komentarai


Naujausi epizodai