Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų ir komerciniais, tikslais ir kanalais galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar siūlomi valgiaraščiai pakeis vaikų mitybos įpročius?

01.08 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Sveikatos apsaugos ministerija kartu su Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija parengė patiekalų receptūras, kuriomis nemokamai galės naudotis mūsų šalies ugdymo įstaigos – bendrojo lavinimo mokyklos, organizuodamos vaikų mitybą, skelbiama ministerijos pranešime. Atnaujintuose valgiaraščiuose mokykloms virėjai ir konditeriai siūlys rinktis iš maždaug šimto įvairių receptų.

Pasak A. Verygos, nauji valgiaraščiai sudaryti atsižvelgiant į tėvų skundus, kad rugsėjį pakeitus moksleivių mitybos tvarkos aprašą, ne visose įstaigose pateikiamas skanus, estetiškas maistas.

Laidoje dalyvauja Sveikatos apsaugos viceministras Algirdas Šešelgis, aktyvus tėtis Audrius Murauskas, sveikos mitybos ekspertė Guoda Azguridienė, Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacijos šefė Aida Matulevičiūtė, Lietuvos moksleivių sąjungos pirmininkė Raminta  Matulytė ir knygos „Cukraus detoksas“ autorė ir Lietuvos sveikuolių sąjungos lektorė Kristina Bondar

xx62

Komentarai


Naujausi epizodai