Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Seimas save paleis?

2023-05-29, Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Nors Seime ir tarp koalicijos partnerių palaikymo tokiam sprendimui dau nesigirdi, konservatoriai siūlo Seimui surengti pirmalaikius rinkimus rugsėjo 10 d. Tokį nutarimo projektą registravo konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis bei grupė TS-LKD narių. Tiesa, partijoje yra ir oponuojančių šiam sprendimui.

Diskutuoja: Seimo nariai Audronius Ažubalis ir Andrius Navickas, MRU politologė Rima Urbonaitė, TV3 televizijos žurnalistas, apžvalgininkas Vladimiras Laučius.

Antroji laidos dalis. Specialiųjų tyrimo tarnyba pristatys naujausią Lietuvos korupcijos žemėlapį. Kaip keičiasi Lietuvos korupcijos žemėlapis? Laidoje dalyvauja STT direktoriaus pavaduotoja Rūta Kaziliūnaitė ir ilgametis „Transparency International“ Lietuvos biuro vadovas Sergejus Muravjovas.

Eltos nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai