Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar rūkantys balkone turės gauti visų gyventojų sutikimą?

06.19 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimas linkęs uždrausti rūkyti daugiabučių namų balkonuose, jei bent vienas namo gyventojas prieštaraus rūkymui. 

Jeigu kaimynai ir neprieštaraus, rūkaliai privalės užtikrinti, kad dūmai nepatektų į kitų namo gyventojų patalpas. Už ženklus apie draudimą rūkyti balkonuose būtų atsakingas pastato administratorius, bendrija arba savivaldybė. 

Iniciatyvos autorius „valstietis“ Tomas Tomilinas teigė siūlysiąs, kad pataisos įsigaliotų po metų.

Tuo tarpu liberalas Kęstutis Glaveckas pataisas pavadino bandymu „statyti tvoras prieš rūkymą, kurios vis tiek bus įveiktos“ ir pasiūlė drausti „žmonių norą ir gebėjimą spjaudytis“: „Daugelyje pasaulio valstybėse spjaudymasis yra uždraustas ir baudžiamas. Pažiūrėkite, kaip atrodo mūsų gatvės, kur žmonės spjaudosi“.

Laidoje diskutuoja Seimo narys Tomas Tomilinas, advokatas Petras Ragauskas, Lietuvos būsto rūmai vadovas Juozas Antanaitis, gydytoja psichiatrė Nijolė Goštautaitė-Midttun.

Antra tema: Kas po karantino laukia koncerto, miesto švenčių ir vestuvių? Parengė „Žinių radijo“ praktikantė Ieva Vinickytė. 

Komentarai


Naujausi epizodai