Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar rinkimuose turėsime vėl pirkti katę maiše?

09.11 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Po mėnesio Lietuvoje vyks Seimo rinkimai, VRK tvirtina kandidatų sąrašus. Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda ragina politines partijas paskelbti savo kandidatus į ministrus, o po Seimo rinkimų Vyriausybės narius žada tvirtinti tik įsitikinęs, kad jų nuostatos dera su jo gerovės valstybės programa.

„Kviesčiau partijas – pateikite kandidatų į kertinius postus, ministerijas, pavardes, kad būtų galima orientuotis“, – interviu BNS sakė prezidentas.

Laidoje diskutuoja MRU politologas Vytautas Dumbliauskas, LRT Tyrimų skyriaus vadovė Indrė Makaraitytė, pilietinės iniciatyvos „Žinau, ką renku“ savanorė Aušrinė Diržinskaitė, viešųjų ryšių ekspertai Arijus Katauskas ir Kęstutis Gečas.

Antroji „Dienos klausimo“ tema sudomins vilniečius dviračių mėgėjus. Vis augant dviračių transporto aktyvumui, Vilniaus miesto savivaldybė imasi naujų iniciatyvų – šįsyk sieks įvesti dviračių gatvių žymėjimą. Apie tai, kokius pokyčius tai lemtų ir kokių reakcijų galime sulaukti tiek iš dviratininkų, tiek iš automobilių vairuotojų – Žinių radijo praktikantės Augustės Lyberytės parengtame reportaže su Vilniaus miesto savivaldybės vicemeru Vytautu Mitalu, Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos prezidentu Romu Austinsku bei Lietuvos dviratininkų bendrijos pirmininku Paulium Bakučiu.

Komentarai


Naujausi epizodai