Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar riboti darbo imigrantų judėjimą į Lietuvą?

05.30 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Premjerės Ingridos Šimonytės patarėjas Vaidas Navickas mano, kad Seimui reikėtų peržiūrėti užsieniečių teisinės padėties įstatymą ir apriboti laisvą darbo jėgos judėjimą į Lietuvą. Pasak jo, darbo jėgos įvežimą atlaisvinančios įstatymo pataisos buvo klaida ir lietuviams vis labiau prarandant darbus, reikia pradėti diskusiją dėl tvarkos griežtinimo. Seimo socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas Justas Džiugelis pasiūlė premjerės patarėjui tiesiog patylėti. Jo nuomone, yra sudėti pakankami saugikliai.

Diskutuoja: Seimo narys Justas Džiugelis, premjerės patarėjas Vaidas Navickas, migracijos ekspertė Audra Sipavičienė, Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Andrius Romanovskis.

Antroji laidos dalis. Jau kelinta savaitė Lietuvą drebina savivaldybės tarybos narių išmokų skaidrumo skandalas. „Kitoje valstybėje jau būčiau dingęs už šituos darbelius", sako „Skaidrinam" iniciatorius Andrius Tapinas. Kaip sekasi skaidrinti Lietuvą? Kas bus su neskaidriais savivaldos politikais? Kas bus su Vyriausybe ir Seimu? Pokalbis su visuomenininku, Laisvės TV įkūrėju Andriumi Tapinu.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai