Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar riboti čia atvykusių rusų ir baltarusių teises?

2023-03-27, Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimo svarstomas nacionalinių sankcijų įstatymas sukėlė diskusijas ir net pleištą tarp koalicijos partnerių. Laisvės partija pasipriešino, kad čia atvykę ir gyvenantys Rusijos ir Baltarusijos piliečiai negalėtų kreiptis dėl pilietybės ar įsigyti nekilnojamojo turto. Tokių žmonių šiuo metu Lietuvoje gali būti apie 50-60 tūkstančių.

Antroji laidos dalis. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas šeštadienį pareiškė, kad kaimyninėje Baltarusijoje dislokuos taktinius branduolinius ginklus. Kodėl Putinas vėl griebiasi branduolinio šantažo?

Diskutuoja: rusė, gyvenanti Ukmergėje Tatjana Sakolova, Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius, Seimo narys Valdas Rakutis, buvęs VSD vadovas Gediminas Grina, Seimo narė Dovilė Šakalienė, generolo Jono Žemaičio karo akademijos ginkluotės dėstytojas Artur Plokšto, atsargos pulkininkas, Rytų Europos studijų centro ekspertas Gintaras Bagdonas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai