Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar reveransai „valstiečiams“ padės G. Nausėdai laimėti svarbų balsavimą?

05.26 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Prieš svarbų balsavimą dėl mokesčių mažinimo, prezidentas Gitanas Nausėda inicijavo verslininkų ir profsąjungų memorandumą dėl algų nemažinimo, taip pat nešykštėjo reveransų valstiečiams, kurie rudenį gali formuoti centro kairės daugumą.

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad jo Seimui pateiktas planas laikinai mažinti gyventojų pajamų mokestį ir padidinti neapmokestinamųjų pajamų dydį yra apčiuopiamesnis nei valdančiųjų.

Matome, kad didesnę dalį lėšų gautų tie, kurie turi didesnes pajamas. Iš socialinės pusės žiūrint, skurdo, nelygybės problemų ši priemonė nemažina, gal net turi neigiamą poveikį, todėl mes atsargiai žiūrime į šią priemonę“, – LRT radijui antradienį sakė SADM minsitras Linas Kukuraitis.

Laidoje dalyvauja Seimo narė, „valstiestė“ Agnė Širinskienė, Seimo narys, konservatorius Mykolas Majauskas, LSA prezidentas, Jonavos meras Mindaugas Sinkevičius, KTU Ekonomikos ir verslo fakulteto Finansų profesorius Rytis Krušinskas.

Antroje laidos temoje, nuo 14:05 val., – VU TSPMI politologas Kęstutis Girnius ir TV3 „Dienos pjūvis“ laidos vedėjas Vladimiras Laučius – apie prezidento Gitano Nausėdos išrinkimo metines. Kokį politinį Nausėdos veidą šie metai atskleidė?

Komentarai


Naujausi epizodai