Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar rentos skatintų Seimą labiau atsinaujinti?

06.07 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Premjeras Saulius Skvernelis pareiškė palaikantis idėją įteisinti rentas neperrinktiems Seimo nariams.

„Tai yra Seimo atsinaujinimas. Tikrai ne paslaptis, matome, kad nemažai yra kolegų, kurie laikosi įsikibę dėl to, kad po tokios karjeros išėjus sudėtinga įsilieti į darbo rinką“, – sako Vyriausybės vadovas.

Tuo tarpu LVŽS pirmininkas Ramūno Karbauskio teigimu, pataisos dėl rentų greičiausiai plenarinių posėdžių salės nepasieks. Lietuva turi žengti dar daug žingsnių gerinant visos visuomenės gyvenimą, o tada jau bus galima šnekėti ir apie rentas, sakė jis.


Išrinktasis prezidentas Gitanas Nausėda pareiškė, kad jeigu Seimas priimtų tokias įstatymo pataisas, jis jas būdamas Prezidentu vetuotų.

Naujienų portalas delfi.lt pranešė, kad svarstoma vieną kadenciją dirbusiam Seimo nariui mokėti 30 proc. atlyginimo siekiančią rentą, dvi Seimo kadencijas – 40 proc., o tris ir daugiau – 50 proc., jeigu jie neturi draudžiamųjų pajamų. Socialdarbiečiai sieks dėl rentų kalbėtis su kitomis Seimo frakcijomis.

Laidoje dalyvauja Seimo nariai Kęstutis Masiulis, Irena Šiaulienė ir Remigijus Žemaitaitis; premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas ir BNS žurnalistė Jūratė Damulytė.

xx239

 

Komentarai


Naujausi epizodai