Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar reikia rusų kalbą mokyklose keisti į lenkų?

2023-02-10, Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Lietuvos mokyklose rusų kalbą, kaip antrąją, galėtų pakeisti lenkų kalba, sako premjerė Ingrida Šimonytė. Ji teigia, kad nebūtų sunku rasti ir lenkų kalbos mokytojų.

Pasak švietimo, mokslo ir sporto ministrės J.Šiugždinienės, šiuo metu rusų kalbos mokosi maždaug 70 proc. vaikų. Siekiama, kad šis skaičius neviršytų trečdalio.

Diskutuoja: žurnalo „Reitingai" vyriausiasis redaktorius Gintaras Sarafinas, Seimo švietimo ir mokslo komiteto narė Dalia Asanavičiūtė, Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos narė Rūta Gaulienė, Vilniaus universiteto dėstytojas, kultūros istorikas Darius Kuolys, Lietuvos moksleivių sąjungos jaunimo politikos koordinatorius Emilis Mikulskis.

Antroji laidos dalis. Ištrauka iš Žinių radijo tinklalaidės, kurioje kalbėjome apie tai, kiek stipri Vakarų gynybos pramonė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai