Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar reikia kurti valstybės kapitalo banką?

11.29 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Dabartinė situacija bankų sektoriuje verčia pradėti galvoti apie valstybinio komercinio banko steigimą, interviu DELFI pareiškė prezidentas Gitanas Nausėda.

Lietuvoje svarstant apie galimybę steigti valstybinį komercinį banką, Lietuvos banko valdybos pirmininkas teigia, kad norint, jog toks bankas konkuruotų su didžiaisiais rinkos žaidėjais, reikėtų apie 1 mlrd. eurų. Prieš tai jis siūlo atlikti kaštų naudos analizę.

Šiais „lūzerių valdžios“ laikais yra realus pavojus, kad bolševizmo džinas vėl bus paleistas į laisvę, sako Europos Parlamento narys Andrius Kubilius.

Laidoje dalyvauja europarlamentaras Stasys Jakeliūnas, Seimo narys Eugenijus Gentvilas, prezidento patarėjas Simonas Krėpšta, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis, Lietuvos komercinių bankų asociacijos prezidentas Mantas Zalatorius.

xx354

Komentarai


Naujausi epizodai

kur-skuba-z-karta-67676-1597390457 Citata