Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar reikėtų senjorams mokėti 100 eurų už skiepą?

10.04 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Iš pareigų traukiasi sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio patarėja komunikacijai Aistė Šuksta, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Tuo tarpu Socialinės apsaugos ir darbo ministerija siūlo naujai nuo koronaviruso pasiskiepijusiems senjorams skirti 100 eurų vienkartinę išmoką.Teisę į vienkartinę išmoką turėtų 75 ir daugiau metų sulaukęs asmuo, kuris iki šių metų rugsėjo nebuvo pasiskiepijęs nei viena vakcinos doze ir iki gruodžio 1 dienos pilnai pasiskiepytų.

Diskutuoja viešųjų ryšių ekspertas Kęstutis Gečas, Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos prezidentė Grasilda Makarevičienė, Vilniaus universiteto gyvybės mokslų centro profesorė Aurelija Žvirblienė, gydytojas, šeimos gydytojų asociacijos prezidentas Julius Kalibatas, prezidento vyriausioji patarėja Irena Segolavičienė.

Antroje laidos dalyje kalbėsime apie sunkvežimių vairuotojų ir degalų krizę Jungtinėje karalystėje ir kada ji baigsis. Pokalbis su Londone gyvenančiu sunkvežimio vairuotoju Vitalijum Audicku ir Lietuvos mažųjų ir vidutinių vežėjų konfederacijos prezidentu Erlandu Mikėnu.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai