Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar reikėtų įvesti mokestį stambiesiems prekybos centrams?

10.23 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimas po pateikimo pritarė valdančiųjų „valstiečių“ siūlymą nuo 2020 metų įvesti naują prekybos mokestį, kurį mokėtų daugiau kaip 2 mln. eurų mėnesio apyvartą (be pridėtinės vertės mokesčio) pasiekę mažmenininkai. Projekto autoriai skaičiuoja, kad šis mokestis valstybės biudžetą papildytų apie 31,9 mln. eurų per metus.

Lietuvos prekybos įmonių asociacijos vykdomoji direktorė Rūta Vainienė portalui DELFI teigė, kad Lenkijoje vis dar yra svarstymų dėl šio mokesčio. Taip pat, ji tikina, kad didesni mokesčiai gali padidinti parduodamų produktų kainas.

Laidoje dalyvauja Lietuvos profsąjungų konfederacijos ekspertas, ekonomistas Vaidas Navickas,  prekybos įmonių asociacijos vadovė Rūta Vainienė, Seimo narys Tomas Tomilinas, BNS verslo naujienų redaktorius Šarūnas Sabaitis, Luminor banko vyr. ekonomistas Žygimantas Mauricas.

New Bitmap

Komentarai


Naujausi epizodai