Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar reikėtų dar labiau mažinti alkoholio prieinamumą?

08.08 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimo narė, Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė siūlo atsisakyti kitais metais įsigaliosiančio draudimo prekiauti alkoholiniais gėrimais lauko kavinėse, paplūdimiuose, kempinguose, neturinčiose stacionarios prekybos vietos. Jei to Seimas nepadarys, ši vasara gali būti paskutinė, kai pakeliate vyno taurę ar alaus bokalą lauko kavinėje Vilniaus senamiestyje ar paplūdimio kavinėje Palangoje“, – teigia parlamentarė.

Seimo „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis tokį siekį vertina kritiškai, jis laikosi nuomonės, kad dėl jo partijos inicijuotų ir priimtų Seime įstatymų pokyčiai alkoholio vartojime yra labai teigiami.

Laidos pašnekovai: Seimo narė, Laisvės partijos vadovė Aušrinė ArmonaitėNTAKD Tabako ir alkoholio kontrolės skyriaus vedėjas Rokas DaknysViešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda ŠiškauskienėLSMU Sveikatos tyrimų skyriaus vadovas Mindaugas Štelemėkasekonomistas, finansų analitikas Marius Dubnikovas.

 xx285

Komentarai


Naujausi epizodai