Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar reikėtų baigti sukioti laikrodžius?

03.28 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Lietuvoje savaitgalį atšauktas žiemos laikas – naktį į sekmadienį, trečią valandą, pasukę laikrodžių rodykles viena valanda į priekį, pradėjome gyventi vasaros laiku. Nors prieš keletą metų visoje Europoje vyko gana plačios diskusijos apie laiko sukiojimo pabaigą, iniciatyva įstrigo.

Koks tolimesnis jos likimas?

Diskutuoja: Europos Parlamento narys Liudas Mažylis, Europos Komisijos atstovybės vadovo pavaduotoja Agnė Kazlauskaitė, Lietuvos pramonininkų konfederacijos generalinis direktorius Ričardas Sartatavičius, Miego medicinos draugijos pirmininkė, Kauno klinikų gydytoja neurologė Evelina Pajėdienė, Susisiekimo ministerijos tarptautinio bendradarbiavimo grupės vadovas Gytis Mažeika.

Antroji laidos tema: Ukrainoje Putinas atsidūrė spąstuose, ko iš jo laukti toliau? Pokalbis su politiniu konsultantu Audriumi Butkevičiumi.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai