Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar protestai ir skandalai nesukels politinės krizės?

11.28 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

„Premjero gatvės“ asfaltavimas, į skandalus klimpstantis susisiekimo ministras J. Narkevičius, pagarbos sau stoka besipiktinanti vidaus reikalų ministrė, ūkininkų, vežėjų ir švietimiečių protestai drebina gana ramią Lietuvos politinę padangę.

Šiandien įspėjamąjį streiką rengia šalies pedagogai, kurie piktinasi nepakankamu švietimo finansavimu ir nevykdomais pažadais mokytojams. Vakar universitetų dėstytojai surengė „diplomų už ačių“ akciją prie Vyriausybės, kur VU rektorius visiems dalino diplomus.

Ką į augantį nepasitenkinimą atsakys valdžia?

Laidoje dalyvauja LŠMPS pirmininkas Egidijus Milešinas, VU sociologė Rūta Žiliukaitė, Seimo narys, socdarbiečių lyderis Gediminas Kirkilas, Seimo narys Vytautas Bakas, TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis, švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius, BNS žurnalistė Jūratė Damulytė

xx353

Komentarai


Naujausi epizodai

kur-skuba-z-karta-67676-1597390457 Citata