Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar pritariate R. Karbauskio idėjai padovanoti vaikams po tautinį kostiumą?

12.08 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis nusprendė valstybės atkūrimo šimtmečio proga padovanoti kiekvienam vaikui iki 7 m. po tautinį kostiumą. Anot jo, reiktų pasiūti apie 150 tūkstančių tautinių kostiumų ir prie šio sumanymo galėtų prisidėti privatūs rėmėjai. Jis mano, kad kostiumo vilkėjimas nebūtų privalomas, bet tikisi, kad daugeliui tėvų ir vaikų tai patiks. Anot dienraščio „Lietuvos rytas“, kurti tautinį kostiumą galėtų būti patikėta dizaineriui Juozui Statkevičiui ir dainininkei Veronikai Povilionienei.

Seimo narys liberalas Arūnas Gelūnas, nerimauja, kad dėl šios idėjos neįsižeistų gyvenantys Lietuvoje tautinių mažumų atstovai ir siūlytų jų vaikams padovanoti jų tautų tautinius kostiumus.

Atsižvelgiant į Lietuvos regionų specifiką iš viso skaičiuojama arti 100 tautinio kostiumo variantų. Jų pasiuvimo kaina siekia kelis šimtus eurų.

Laidoje dalyvauja LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis, Klaipėdos universiteto politologas Saulius Šiliauskas, laidų vedėjas, rašytojas Giedrius Drukteinis, dainininkė Veronika Povilionienė, Seimo narys, liberalas Arūnas Gelūnas, XX a istorikas Algimantas Kasparavičius.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai