Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar politikai susitars dėl atsako į Lukašenkos mums sukeltą migrantų krizę?

07.29 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Prezidentas Gitanas Nausėda su premjere Ingrida Šimonyte bei parlamentinių partijų lyderiais aptaria migracijos krizės valdymą bei užsienio politikos principus.

Susitikimo išvakarėse G. Nausėda iš anksto neskelbęs apsilankė Šalčininkų rajone, Dieveniškėse, jo paties teigimu, siekdamas įsiklausyti į gyventojų, besipriešinančių neteisėtų migrantų perkėlimui, išsakomus rūpesčius. 

Premjerė Ingrida Šimonytė laikosi pozicijos, kad sąmoningai, o ne dėl sveikatos problemų, apsisprendę nesiskiepyti žmonės galėtų būti nušalinti nuo darbo, jeigu jiems dirbti nuotoliniu būdu yra neįmanoma. Ar reikėtų šalinti iš darbo nesiskiepijančius? Apie tai antroje laidos dalyje.

Diskutuoja Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis, portalo „15 min“ žurnalistas Vidmantas Balkūnas, atsargos pulkininkas Vaidotas Malinionis, politinis konsultantas Audrius Butkevičius, profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Rimas Varkulevičius.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai