Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar permainos vaiko priežiūros atostogose kurs nelygybę?

07.19 Pirmadienis 13:05
Tomas Loiba

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pristatė vaiko priežiūros atostogų pokyčius. jei Seimas pritars, keisis išmokų tvarka, kurią kai kurie ekspertai jau vadina ydinga. Kitas pokytis – neperleidžiamos, dviejų mėnesių atostogos vaiko tėvui. Ar tai skatins tėvo įsitraukimą į vaiko auginimą?

Antra tema: Anglija nuo šiandien atsisako beveik visų likusių COVID-19 apsaugos priemonių. Tačiau užsikrėtimų skaičiai auga. Net pats sveikatos apsaugos sekretorius, užsikrėtęs koronavirusu, dirba iš namų. Kaip į tai reaguoja visuomenė?

Laidoje dalyvauja: socialinės apsaugos ir darbo viceministras Audrius Bitinas, ekonomistas, VU profesorius Romas Lazutka, tėvų forumo atstovas Audrius Murauskas, Lietuvos ambasadorius Jungtinėje Karalystėje Renatas Norkus, Kembridžo Universiteto mokslų daktarė, virusologė Ingrida Olendraitė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai