Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar pavyks uždaryti sieną nelegaliems migrantams?

08.03 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė leido pasieniečiams apgręžti į Lietuvą vykstančius neteisėtus migrantus ir nukreipti juos į pasienio punktus ar diplomatines atstovybes.

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas, valstybės siena turi būti saugoma, o pasieniečiai negali būti paversti viešbučio registratūros darbuotojais.

Antroje dalyje kalbėsime apie trečią skiepą nuo COVID-19. Kai kuriems ekspertams siūlant tai daryti nedelsiant, oficialios institucijos vis dar delsia ir nepateikia savo rekomendacijų dėl jo.

Diskutuoja Tarptautinės migracijos organizacijos Vilniaus biuro vadovas Eitvydas Bingelis, migracijos departamento direktorė Evelina Gudzinskaitė, ES krizių valdymo ekspertė dr. Aušra Raišytė, virusologas Saulius Čaplinskas, Vaikų ligų klinikos profesorius Vytautas Usonis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai