Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar pavyks labiau apmokestinti bankus?

2023-02-07, Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Ne sykį buvo nesėkmingų mėginimų labiau apmokestinti komercinius bankus. Vakar finansų ministrė Gintarė Skaistė pasiūlė įvesti bankams laikinąjį solidarumo mokestį, o surinktos papildomos valstybės pajamos galėtų būti skiriamos krašto apsaugai. Dėl išaugusių palūkanų normų Lietuvos komerciniai bankai šiemet galėtų gauti apie 1 mlrd. eurų pelno, kai įprastai jis būna apie 300-400 mln. Lietuvos bankų asociacijos vadovė Eivilė Čipkutė sako, jog kad kalbėti apie šių metų bankų pelnus dar anksti. 

Diskutuoja: INVL grupės vyriausioji ekonomistė Indrė Genytė-Pikčienė, Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos narė Nijolė Uinskienė, Lietuvos banko valdybos pirmininkas Gediminas Šimkus, Lietuvos bankų asociacijos prezidentė Eivilė Čipkutė.

Antroji laidos dalis. Kaip vertinti įvedamas dažnesnes sveikatos patikras vyresniems vairuotojams? Komentuoja dr. Vigilijus Sadauskas, Lietuvos vairuotojų sąjungos vadovas, ir Kristina Jokimaitė, Sveikatos apsaugos ministerijos Asmens sveikatos departamento vyriausioji specialistė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai