Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar pavyks išsaugoti darbo vietas?

04.08 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Šiandien Vyriausybė pratęs karantiną dar dviems savaitėms. Premjeras užsimena, kad nuo kitos savaitės gali būt pradedamas tam tikrų verslų atlaisvinimas. Registruotas nedarbas per praėjusią savaitę išaugo 0,5 procentinio punkto ir siekia 10,3 proc., skelbia Užimtumo tarnyba.

Antradienį Seimas galutinai apsisprendė ir kaip atrodys subsidijos darbo vietas išlaikantiems darbdaviams, dėl koronaviruso paskelbusiems prastovas. Nubalsavus, buvo patvirtintos 70 ir 90 proc. subsidijos iš valstybės. Įmonės pretenduojančios į paramą turės išsaugoti darbo vietas bent 3 mėnesius. Verslo organizacijos siūlo mokėti kiekvienam netekusiam darbo ar dėl karantino sustabdyto verslo darbuotojui po 700 eurų.

Laidoje dalyvauja Lietuvos darbdavių konfederacijos prezidentas Danas Arlauskas, Klaipėdos regiono profsąjungų vadovas Raimondas Tamošauskas, Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Valius Ąžuolas, europarlamentaras Andrius Kubilius, LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas.

Komentarai


Naujausi epizodai