Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar pavyks D. Trumpui sutarti su V. Putinu?

04.04 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Vakar Baltuosiuose rūmuose JAV prezidentas Donaldas Trumpas priėmė Baltijos šalių lyderius. Buvo pasirašyta bendra deklaracija, kurioje dar kartą įsitvirtintos saugumo garantijos ir JAV ir Baltijos šalių bendradarbiavimas įvairiose srityse.

Prezidentas D. Trumpas, neseniai telefonu pakvietęs Rusijos vadovą į Baltuosius rūmus, sako jis norėtų gerai sutarti su V. Putinu ir pabrėžia, jog tikriausiai niekas nebuvo griežtesnis Rusijos atžvilgiu nei jis.

Prezidentė D. Grybauskaitė gyrė Trumpo spaudimą NATO, kuris privertė šalis vykdyti įsipareigojimus dėl 2 proc. BVP gynybai. Prezidentas Donaldas Trumpas pažadėjo papildomą 170 mln. dolerių karinę paramą amunicijai ir pratyboms Baltijos šalyse.

Laidoje dalyvauja VU TSPMI docentas Kęstutis Girnius, VDU politologas Bernaras Ivanovas, buvęs ambasadorius Rusijoje ir JAV Vygaudas Ušackas, Amerikos prekybos rūmų vykdančioji direktorė Živilė Sabaliauskaitė ir Seimo narys Žygimantas Pavilionis.

xx36

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai