Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar pasiteisintų keturių dienų darbo savaitė Lietuvoje?

04.02 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Ispanija šiais metais išbandys keturių dienų darbo savaitę. Ispanijos vyriausybė padengs darbdavių, kurie savo darbuotojams pasiūlys 32 valandų darbo savaitę, išlaidas. Trumpesnė darbo savaitė yra Prancūzijoje ir Olandijoje. Prie šešių valandų ir keturių darbo dienų savaitės anksčiau ragino pereiti iš Suomijos premjerė Sanna Marin. Keturių dienų darbo savaitę jau išbandė ne tik Japonijos „Microsoft“, bet ir dalis Lietuvos įmonių. Ar tai pasiteisino?

Diskutuoja AB „Vilniaus šilumos” tinklai generalinis direktorius Gerimantas Bakanas, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas, Seimo socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas Mindaugas Lingė, Darbo ir socialinių tyrimų instituto vadovas Boguslavas Gruževskis, prichoterapeutas, VU Medicinos fakulteto docentas Eugenijus Laurinaitis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai