Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar pasiteisina galimybių pasas?

10.12 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Sparčiai kylant COVID-19 atvejų Lietuvos prekybos įmonių asociacija teigia, kad galimybių pasas  didina viruso plitimo riziką – didžiosiose maisto prekių parduotuvėse aptarnaujančiose tik su GP klientų sumažėjo maždaug ketvirtadaliu, nes pirkėjai renkasi mažesnio formato parduotuves, kuriose galima apsipirkti be GP. Tokia praktika iš visos ES taikoma tik Kipre, sako prekybininkai, ji iškraipo konkurenciją ir perskirsto rinką. Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys teigia, kad kol kas galimybių paso atsisakyti neketinama, jis galioja ir kitose ES šalyse. 

Diskutuoja Seimo narė Jurgita Sejonienė, „Norfos“ vadovas Dainius Dundulis, virusologas Saulius Čaplinskas, ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis.

Antroji laidos tema: kam geresnį gyvenimą žada kitų metų biudžetas? Kaip kitų metų ekonomikos augimą gali koreguoti infliacijos šuolis?

Pokalbis su Šarūnu Sabaičiu, BNS verslo naujienų žurnalistu ir prof. Raimondu Kuodžiu, Vilniaus universiteto ekonomistu.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai