Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar padės sumažinti įtampą V. Landsbergio atsiprašymas?

01.26 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Buvęs Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkas prof. Vytautas Landsbergis teigia apgailestaujantis dėl savo žodžių, skirtų per Sausio 13-osios minėjimą Nepriklausomybės aikštėje Vilniuje švilpusiems žmonėms. Jis atsiprašė, o Vilniaus apskrities policija pranešė pradėjusi dešimt administracinių teisenų per Sausio 13-osios minėjimą protestavusių asmenų atžvilgiu.

Laidoje diskutuoja Seimo pirmininkės pirmasis pavaduotojas Jurgis Razma, Lietuvos šeimų sąjūdžio pirmininkas Raimondas Grinevičius ir Kauno technologijos universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dekanas Ainius Lašas. 

Antroji laidos tema: ar konservatoriai keis Taivano prekybos atstovybės pavadinimą kinų kalba ir kokias pasekmes tai turės?

Kalbame su Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesoriumi Tomu Janeliūnu ir Rytų Europos studijų centro ekspertu Raigirdu Boruta.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Komentarai


Naujausi epizodai