Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar ne per anksti keliam bangą dėl trečiosios bangos?

02.23 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Statistikos departamentas vakar pranešė, kad Lietuvoje šiuo metu prasideda trečioji koronaviruso plitimo banga. Departamento teigimu, naujų paros atvejų skaičius nebemažėja, teigiamų diagnostinių tyrimų dalis (procentas) auga.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras teigia, kad stebimas tam tikrų rodiklių svyravimas yra antrosios koronaviruso bangos tęsinys.

Apie trečiąją koronaviruso bangą kalbėti dar anksti, tačiau stebimi tam tikri nerimą keliantys signalai, sakė vyriausioji šalies epidemiologė Loreta Ašoklienė.

Antroji tema: kaip grįžtama į normalų gyvenimą šalyse, kuriose vakcinacija vyksta sparčiausiai?

Diskutuoja LSMU profesorius, infektologas, prof. Alvydas Laiškonis, LSMU profesorius Mindaugas Stankūnas, „Euromonitor“ duomenų analitikas Vaidotas Zemlys-Balevičius, Londone gyvenanti rašytoja Zita Čepaitė, Lietuvos komercijos atašė Izraelyje Arūnas Karlonas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai