Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar narkotikai tarp nepilnamečių plinta laisvai?

2023-12-04, Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Šalyje stebint nepilnamečių narkotikų vartojimo didėjimą ir kontrolės priemonių stoką, vidaus reikalų ministerija, Vilniaus, Alytaus ir Klaipėdos rajono savivaldybėse imasi įgyvendinti Nepilnamečių narkotikų vartojimo ir platinimo prevencijos mokyklose bandomojo modelio projektą. Kaip stabdyti narkotikų plitimą tarp nepilnamečių?

Antroji laidos dalis. Atėjus žiemos sezonui, didėja peršalimo ligų bei COVID-19 užsikrėtimų skaičius. Kokie virusai mus labiausiai puola ir kaip nuo jų apsisaugoti?

Diskutuoja: Narkotikų tabako ir alkoholio kontrolės departamento atstovė Aušra Želvienė, Pilietinių iniciatyvų centro vadovas Girvydas Duoblys, gydytoja toksikologė Gabija Laubner-Sakalauskienė, Vilniaus vicemerė Simona Bieliūnė, vidaus reikalų ministrės patarėja Agneta Ladek, VU Gyvybės mokslų centro profesorė Aurelija Žvirblienė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai