Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar narkotikai festivaliuose plinta laisvai?

08.16 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Policija Karklės festivalyje pradėjo 8 ikiteisminius tyrimus dėl narkotikų vartojimo. Ką rodo šie atvejai? Kokio tipo narkotikai plinta festivaliuose ir kuo jie yra pavojingi?

LRT užsakymu atlikta apklausa parodė, kad trys iš keturių gyventojų nepritaria mažo kiekio narkotinių medžiagų dekriminalizavimui.

Diskutuoja: Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos skyriaus vedėja Andromeda Grauslienė, Narkotikų tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktorė Gražina Belian, gydytojas toksikologas Robertas Badaras, Seimo priklausomybių prevencijos komisijos pirmininkė Morgana Danielė

Antra laidos dalis. Kodėl Lietuvos bankai nenori aptarnauti tranzito į Kaliningradą? Kalbėsimės su portalo 15min.lt vyriausiuoju redaktoriumi Vaidotu Beniušiu ir TV3 portalo žurnaliste Egle Samoškaite.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai