Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar N. Puteikis ir M. Puidokas atims balsus iš S. Skvernelio?

02.11 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimo narys Naglis Puteikis paliko Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakciją Seime. „Išeinu iš frakcijos, nes kandidatu į prezidentus iškėlė patį liberaliausią narį“, – pagrindinę pasitraukimo priežastį nurodė N. Puteikis, jau ankščiau paskelbęs apie savo dalyvavimą prezidento rinkimuose. Jo nuomone, premjeras S. Skvernelis neatstovauja „apačių“, o tik tokiu apsimeta, jo sprendimai daug naudingesni turtingesnei piliečių daliai, nei vargingesnei.

Parlamentaras Mindaugas Puidokas šiandien paskelbė sieksiantis dalyvauti prezidento rinkimuose. „Stabdau savo įgaliojimus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungoje, nes dalyvausiu prezidento rinkimuose“, – M. Puidokas. Jau ankščiau tarp M.Puidoko ir valstiečių lyderio galima buvo pastebėti trintį.

Laidoje dalyvauja Seimo narys Naglis Puteikis, viešųjų ryšių ekspertas Linas Kontrimas, VDU politologas Algis Krupavičius, MRU politologas Vytautas Dumliauskas ir VU profesorius, ekonomistas Romas Lazutka.

xx164

Komentarai


Naujausi epizodai