Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar mokytojams šiemet reikia dar kartą kelti atlyginimus?

2023-08-21, Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga nusprendė skelbti streiką. Profsąjungos reikalauja nuo rugsėjo 1-osios pareiginės algos koeficientą didinti 20 proc., o nuo 2024 metų – dar 30 proc. Švietimo, mokslo ir sporto ministras G. Jakštas atkerta, kad iškeltiems naujiems reikalavimams įvykdyti lėšų nėra, o streikai mokytojams garbės nedaro. 

Laidoje diskutuoja Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Andrius Navickas, švietimo, mokslo ir sporto ministras Gintautas JakštasLietuvių kalbos ir literatūros mokytojų sąjungos pirmininkas Mindaugas Grigaitis, Seimo narės Ieva Kačinskaitė-Urbonienė ir Jurgita Šiugždinienė

Antroji laidos tema. Ar turėtume riboti čia atvykstančių baltarusių teises? Laidoje dalyvauja prof. Ainė Ramonaitė, VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto politologė.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai